Bursa Branda Baskı Merkezi olarak tüm Vinil/Branda ürünlerine profesyonel baskı makinemizle baskı uygulamaktayız. Mesh Vinil , Işıklı Vinil , Çin Vinil ya da Dökme Avrupa Vinil farketmeksizin en kaliteli Brandaları kullanmaktayız. İstenilen tüm ölçülerde Branda Baskı yapılmaktadır. Branda Baskı ile Satılık/Kiralık Afişleri , Evlilik Teklifleri , Işıklı Vinil kullanılarak Açık Hava Reklamcılığı vb. yapılabilmektedir. Özellikle son dönemlerde İnşaatlarda “Bu İnşaat X Firması Tarafından Yapılmaktadır” şeklinde brandalar popüler olmuştur.

Bursa Branda Baskı Merkezi

Bursa Acil Branda Merkezi 7/24 açık olan bir işletmedir. Özellikle Fuarcılar , Reklamcılar tarafından ofisimize her daim gelinebilir ve baskı süreçleri beraber yürütülebilmektedir. Aciliyet gerektiren yerlerde ; aynı gün içerisinde vinil baskılar hazırlanır ve teslim edilmektedir. En kaliteli baskı sonuçları , en hızlı teslim imkanı ve en uygun fiyatlarla sizleri de Bursa Dijital Baskı Merkezine bekleriz. Vinil çeşitliliğimiz ile A Kalite baskılar için bizleri tercih edebilirsiniz.

Işıklı Vinil , Dökme Avrupa Vinil , Çin Vinil , Mesh Vinil vb. tüm Vinil çeşitleri bulunmaktadır.

Acil Vinil Baskı

Bursa Reklamcı olarak Acil Vinil Baskılarınız için atölyemiz 7/24 açıktır. Tüm acil işlemleriniz için grafiker ve baskı personelimiz 7/24 mesaide durmaktadır. Fuar , İç Mekan , Dış Mekan farketmeksizin tüm mekanların Vinil Baskı işlemleri yapılmaktadır. Acil Vinil Baskı hizmetimizle uzman personelimiz Vinil Germe işlemi yapabilmektedir. Fason yaptıracağınız Vinil Germe ve uygulama işlemleri için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. İş yoğunluğuna göre fason uygulama ekibimiz vardır.

Media Markt Vinil Germe Uygulaması
İnşaat Branda Baskısı
Vinil Branda Baskısı

Vinil Germe Uygulama

Vinil Germe ; genellikle Reklamcıların tercih ettiği bir reklam türüdür. Vinil baskısı tüm köşelerden en az 5er santim olacak şekilde pay bırakılır ve çevresindeki çerçeveye gerilir ve zımbalanır. Vinil Baskı uygulaması ; Folyo Baskı ile karıştırılmamalıdır. Folyo Baskı ile yapılan uygulamalar cam gibi pürüzsüz yüzeylere yapıştırılırken ; Branda gibi malzemeler germe metodu ya da kopça ile bir yere tutturulur.

Vinil Germe yapılabilecek Vinil türleri aşağıda belirtilmiştir.

  • Çin Vinil
  • Dökme Avrupa Vinil
  • Arkası Siyah Vinil
  • Işıklı Vinil
  • Mesh Vinil
  • Raşel Kumaş
  • Lightbox Kumaşı

Bursa Branda Pankart Baskı Fiyatları

Aşağıdaki Tabloda Branda Baskı Fiyatları belirtilmiştir. Ölçüleri aşağıda yer alan ebatlardan 10santim kısa tutulması gerekmektedir. 10 santimlik boşluk baskı payıdır.

Dökme Avrupa Vinil150 ₺
Arkası Siyah Vinil150 ₺
Işıklı Vinil225 ₺
Mesh Vinil160 ₺
Çin Vinil130 ₺
Raşel Kumaş100 ₺
Lightbox Kumaş13 EURO
Baskısız Beyaz Vinil90 ₺
Branda Baskı Fiyatları

Baskı yapılmadan önce 10 santim pay bırakılmalıdır. Pay bırakılmayan tasarımlar için tarafınıza geri dönüş yapılıp onay alınması gerekmektedir.

Vinil Ölçüsü110 cm210 cm250 cm320 cm
Net Baskı Ölçüsü100 cm200 cm240 cm310 cm
Vinil / Branda / Pankart Boyutları

Branda Tasarımı

Uzman Grafikerlerimiz ile birlikte sizde Branda Tasarımı yapabilirsiniz. Branda Baskı öncesi mutlaka kaliteli bir tasarımınız olması gerekmektedir. Genellikle dış mekanlarda uygulanan viniller görsel değeri yüksek malzemelerdir. Bu sebeple tasarım bir vinil için olmazsa olmaz unsurdur. Uzman grafikerlerimiz ile kaliteli , özgün ve yaratıcı tasarımlara imza atabilirsiniz. Üstelik uçuk fiyatlara gerek yok!

Branda Baskı Ölçüleri Nedir?

Branda ya da diğer adıyla Vinil Baskının genişliği 300cm , uzunluğu ise 50 metredir. Eğer parçalı/bindirmeli bir baskı isterseniz genişlik ve uzunluk istenilen ölçülerde basılabilmektedir.

Parçalı / Bindirmeli Vinil Nedir?

Genişlik ölçüsü 300cm’i geçiyorsa baskı tek parça çıkmayacaktır. Bu durumlarda 300 cm üzerine ek 1 cm pay bırakılarak bindirme verilir. Bu bindirme sayesinde tek parça gibi baskılarınız hazır olacaktır.

Vinil Germe Nedir?

Vinil Germe ; köşelerine kuş gözü aparatı takılmadan , belirli bir malzemeye (ahşap , kompozit vb.) zımbalanma işlemidir. Oldukça sık tercih edilen reklam display reklam yöntemidir. Bu yöntem ile giydirme işlemi yapılmaktadır.

Evlilik Teklifi Brandası Nedir?

Evlilik Teklifi Brandası ; en özel günde kullanılan branda çeşididir. Görsel açıdan son derece hoş duran bu reklam malzemesi ile eşsiz gününüzde size özel tasarım yapılmaktadır. Evlilik Teklifi Brandasında ; organizasyona göre tasarım düzenlenir ve branda köşelerine asılması için kuş gözü aparatı takılmaktadır.