Bursa Folyo Baskı ekibi olarak tüm Bursa’yı Folyo Baskı ile buluşturuyoruz. Arkası gri folyo , arkası beyaz folyo ya da şeffaf folyo ile istenilen tüm ölçülerde baskı işlemi yapılmaktadır. Baskı sonrasında Folyo Kesim ve Baskes hizmeti de sunulmaktadır. Bursa’nın Dijital Baskı Merkezi olarak uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sizin için en tasarlanmış folyo baskı çözümleri ile işletmenizi renklendiriyor ve görselliğinize güç veriyoruz!

Bursa Folyo Baskı Merkezi

Bursa Folyo Baskı Merkezi 7/24 açık bir işletmedir. Özellikle işletmeler , fuarcılar ve reklamcılar tarafından ofisimize her daim gelinebilir ve süreç takip edilebilmektedir. Fuar gibi aciliyet gerektiren konularda Acil Baskılarınız yapılmaktadır. En kaliteli baskı ve en hızlı sonuçlar ile sizlerin de yüzleri gülecektir. Folyolarımız 1. sınıf A Kaliteli folyolardır. Vitrin Folyosu ve İç Mekan Baskıya tamamen uygundur.

Acil Folyo Baskı

Bursa’da ki Dijital Baskı Merkezi olarak, acil folyo baskı konusunda uzman ekibimizle müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. İşletmenizin acil ihtiyaçlarına çözüm bulmak için bize ulaşın. Acil folyo baskı ile tanıtımınızı hızlandırın, işletmenizin sesini duyurun! 7/24 Açık olan işletmemiz için hazır olan tüm tasarımları aynı gün içerisinde basabilmekteyiz. Eğer tasarımlarınız hazır değil ya da sıfırdan tasarlanacaksa uzman grafikerlerimizle beraber tasarımı yapabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat garantisi ile!

Bursa Acil Folyo Baskı ve Reklam
Folyo Baskı Çıktısı

Acil Reklam Tabela Hizmeti

Folyo Baskının haricinde Folyo Sıvama , Folyo Uygulama gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. İşletmenizin tüm ihtiyacına yönelik Hizmetlerimiz ile 7/24 aktif olarak hizmet vermekteyiz. Sizde hemen bizimle İletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir ve aynı gün içerisinde Reklam Hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

FOREKS Folyo Sıvama

Dekota Folyo Baskı ya da Foreks Folyo Baskı yapabildiğimiz Dijital Baskı Merkezimizle istenilen tüm reklamlarınızı CNC Kesim ile kesebilir ve uygulamasını yapabilmekteyiz. Strafor ürünlerinin üzerine Dekota çevrilip reklam uygulaması yapılabilmektedir. Sıvanacak olan malzeme sadece folyo olmalıdır. Vinil gibi ürünler sıvama için uygun olmayıp yalnızca asılma , germe vb. işlemlerle kullanılabilmektedir.

Folyo Baskı Fiyatları

Bursa Dijital Baskı Merkezi ; fiyatları aşağıda belirtildiği gibidir. Fiyatlandırma , ölçülendirme ve akılınıza takılan tüm süreçlerde bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Folyoların boyları ve ölçülendirmesi baskı m² fiyatlarına doğrudan etki etmektedir. Tablonun altında bulunan listeye bakarak net ölçülerle boyutlandırma yapabilir ve fiyat teklifini önceden yapabilirsiniz.

Arkası Beyaz Folyo150 TL
Arkası Gri Folyo150 TL
Çin Vinil130 TL
Dökme Avrupa Vinil150 TL
Arkası Siyah Vinil150 TL
Işıklı Vinil225 TL
Mesh Vinil160 TL
Raşel Kumaş Baskı100 TL
Oneway Vision175 TL
Baskes150 TL
Folyo Kesim150 TL
Kumlama Folyo Kesim225 TL
Kumlama Folyo180 TL
Taşıyıcılı Folyo Kesim250 TL
Taşıyıcılı Baskes250 TL
Kesim Folyosu170 TL
Beyaz Folyo90 TL
Beyaz Baskısız Vinil90 TL
Folyo Uygulama100 TL
Baskı Ölçülendirme10 TL
Tasarım / Logo Çizim vb.200 TL
Lightbox Kumaş13 EURO
Yelken BayrakAdet950 TL
DİJİTAL BASKI MERKEZİ FOLYO VE VİNİL FİYATLARI


Folyo Ebatları şu şekildedir ;

 • 104 cm Genişlik (Maksimum 100cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 122 cm Genişlik (Maksimum 118cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 137 cm Genişlik (Maksimum 134cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 152 cm Genişlik (Maksimum 148 cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 160 cm Genişlik (Maksimum 156 cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 173 cm Genişlik (Maksimum 169 cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 200 cm Genişlik (Maksimum 197 cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)

Vinil Baskı Ebatları şu şekildedir ;

 • 110 cm Genişlik (Maksimum 100 cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 210 cm Genişlik (Maksimum 200cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 250 cm Genişlik (Maksimum 240 cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)
 • 320 cm Genişlik (Maksimum 320 cm baskı alanı kullanılabilmektedir.)

Genişliği ayarlanan baskıların uzunluğunda herhangi bir sınır yoktur. İstenilen uzunluk/m² basılabilmektedir.

Vinil/Branda baskılarında Germe payı olarak vinilin her iki köşesinden 5’er santim pay bırakılmaktadır. Çalışmaları bu doğrultuda basılmaktadır.