One Way Vision Baskı ; halk arasında delikli baskı ya da cam baskısı olarak da bilinmektedir. Bu baskı yalnızca cam ve cam malzeme çeşitlerinin yüzeyine yapıştırılmaktadır. Dışarıdan folyo gibi düz reklam gözükse de camın diğer tarafından dışarısı rahatlıkla gözükebilmektedir. Gözenekli yapısı sayesinde cama yapışması son derece kuvvetlidir. Oneway Vision Baskı genellikle işletmelerin , plazaların ya da mağazaların dış vitrin camına yapıştırılmaktadır. Aynı zamanda mağaza içerisindeki görüntüyü engellemek için de kullanılabilmektedir.

One Way Vision Baskı Nedir?

One Way Vision ; genellikle delikli folyo , cam folyosu ya da oluklu folyo olarak bilinmektedir. Bu isimlerin verilmesinin nedeni yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi delikli olmasından kaynaklanmaktadır. Büyük , küçük tüm işletmeler camında bu reklam folyosunu uygulayabilmektedir. Maaliyetinin uygun olması , mağaza içerisini göstermemesi , uygulanmasının kolay olması gibi etkenler tercih edilmesine olanak sağlamaktadır.

One Way Vision Baskı ; mağaza içerisinin dışarıdan görünmesini engellemek ile birlikte harika bir reklam folyosudur. Bu reklam folyosu ile işletmelerin görsel değerlerini yukarı çıkartmaktadır.

One Way Vision Baskı Fiyatları Nedir?

One Way Folyo ve Baskı fiyatları aşağıdaki listede belirtilmiştir. Fire payı , kesim payı vb. bilgiler için ise bizlerle iletişime geçmenizi önermekteyiz.

  • One Way Vision m² Baskı Fiyatları 135 TL’dir.
  • One Way m² Folyo Uygulama fiyatları ise m² başına 100TL’dir.

Toplu reklam ve fuar gibi alanlarda hizmet gösteriyorsanız bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Neden One Way Vision Kullanılır?

One Way Vision , genellikle işletmelerin camlarına uygulanan folyo baskı yöntemidir. İşletmeler için harika bir vitrin reklamı olsa da diğer malzemelere kıyasla çok daha fazla detaya sahiptir. Neden One Way Vision Baskı kullanılmalıdır aşağıdaki tabloya bakıp inceleyebilirsiniz.

One Way VisionFolyo Baskı
Gözenekli / Delikli yapısı sayesinde daha cama yapışması daha kolaydır.Cama kolayca yapışır , uzun yıllar kalabilir.
Uygulandığı camın dış cephesinde reklam olarak gözükür / mağaza içerisi gözükmez. Mağaza içerisinden ise dışarısı rahatlıkla gözükebilir.Arkası mat folyolarda içeriden dışarısı gözükmez , arkası beyaz folyolarda ise dışarıdan içerisi , içeriden ise dışarısı gözükebilir.
Görsel değeri yüksektir.Görsel değeri yüksektir.
Uzun yıllar camda kalabilir.Uzun yıllar camda kalabilir.
One Way Vision Baskı ile Folyo Baskı arasındaki farkllar.

One Way sadece cam değil Pleksi ve Polikarbon gibi malzemelere de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Fuar sektörü ve farklı reklamcılık sektörlerinde tercih edilmektedir.

Delikli Folyo Cam Giydirme / Oneway Vision

Delikli Folyo Cam Giydirme Bursa

Bursa Reklam merkezi olarak ; tüm Bursa’ya dijital baskı hizmeti sunmaktayız. Aynı gün teslim olacak şekilde tüm folyo , branda ve one way malzemelerin baskısı yapmaktayız. En uygun fiyat ve en kaliteli hizmet garantimiz ile sizleri de Bursa Dijital Baskı Merkezimize bekliyoruz.

Eğer bir tasarımınız yok ise üzülmeyin , sizler için tasarım oluşturuyor ve önceden çekilmiş görüntülere render ediyoruz. Bu sayede daha uygulama yapmadan nasıl gözüktüğünü önceden sizlerle paylaşıyoruz. Delikli Folyo Cam Giydirme işlemleri ile alâkalı tüm bilgiler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Online fiyat teklifi almak için ise bizlere WhatsApp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Delikli Folyo Cam Giydirme Bursa Merkezi 7/24 açık bir işletmedir. Günün istenilen saati bizlerle iletişime geçebilirsiniz.