Etiket Baskı ya da diğer adıyla Sticker baskı ; genellikle işletmelerde sıkça tercih edilen reklam ürünlerinin başında gelmektedir. Oval , Kare , Şeffaf ya da Kontörlü tasarım gibi çeşitliliği ile bir çok malzemenin üzerinde görülebilmektedir. Diğer adı Baskes olan bu Etiket Baskı ile işletmeniz daha da havalı gözükecek! Bursa’da aynı gün teslim Etiket Baskı yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilir veya satış ekibimizin ulaşması için bizlerden aranma talebi oluşturabilirsiniz.

Etiket / Sticker baskı bir çok işletmede kullanılmaktadır. Acil Sticker Baskı ile tüm Bursa’ya aynı gün teslim Etiket Baskı hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin yanında aşağıda belirtilen ürün çeşitliliğimiz ile sizlere atölyemize bekleriz.

Şeffaf / Opak EtiketArkası Şeffaf Folyodan kesilmektedir. Min. %70 Şeffaf Malzemeden üretilmiştir.
Duvar Yazısı / Cam Yazısı / Vitrin Yazısıİşletmelerin vazgeçilmezidir. Vitrin ya da Cam Yazısı diye bilinmektedir.
Folyo Kesim Etiket İşletmenize özel Etiket kesim yapılmaktadır.
Özel Gün EtiketleriÖzel günlerinize özel Etiket Kesim yapılmaktadır.
Yer / Zemin Etiketleriİşletmeler için yer göstergeleri , kampanya tanıtımları gibi reklam ürünleri için Yer / Zemin Etiketleri kullanılmaktadır.
Yapışkanlı Folyo KesimArkası yapışkanlı ve genelde kontor verilmiş folyo kesimlerdendir.
Kurumsal Etiket Kesim (Eczane , Kargo vb.)Eczane , Kargo Firmaları , AVM Mağazaları gibi çeşitli işletmeler için hazır sticker baskı kesimleridir.
Özel Kesim Etiketİstenilen tüm boyut , ölçü ve tasarımda yapılan kesimlerdir.
Etiket / Sticker Baskı Çeşitleri

Bursa Acil Etiket Baskı / Sticker Baskı

Bursa Sticker Merkezi olarak ; tüm işletmelerime ve tüm bireysel kullanıcılara özel Sticker Baskısı yapmaktayız. İşletmeler , Filolar , Kargolar , Eczaneler ve diğer bir çok kurum için hazır görsellerin kesim işlemlerini yapabilmekteyiz. Folyo Kesim , Folyo Baskı ya da Branda Baskı ile karıştırılmamalıdır.

Etiket Baskı Fiyatları / Sticker Fiyatları

Etiket ya da diğer adıyla Sticker baskı fiyatları bir çok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. (Boyut , adet , ölçülendirme , folyo tipi vb.) Aşağıdaki tabloyu inceleyerek Baskı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bursa Dijital Baskı Merkezim ekibi olarak 7/24 Destek verdiğimiz WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

  • Düz Kesim Sticker ; 10 cm x 10 cm : 1,75₺ / Adet
  • Şeffaf/Opak Sticker ; 10 cm x 10 cm : 1,75₺ / Adet
  • Duvar / Cam Yazısı ; 10 cm x 10 cm ; 2,5₺ / Adet
  • Özel Gün Etiketleri ; 10 cm x 10 cm ; 2,5₺ / Adet
  • Özel Kesim Etiket ; 10 cm x 10 cm ; 2,5₺ / Adet