Evlilik Teklifi Brandası ya da Pankartı ; en özel günlerinizde kullanılan reklam ürünüdür. Tasarımı oldukça şık duran bu organizasyon brandası ile bu özel gününüzü ölümsüzleştiriyoruz. Fotoğraf çekimlerinde , yüzük takımlarında ve evlilik teklifi esnasında hemen hemen herkesin ilk dikkat edeceği yer bu Evlilik Teklifi Brandası ya da Evlilik Teklifi Pankartı olacaktır.

Evlilik Teklifi Brandası Pankart Tasarımı

Evlilik Teklifi Tasarımları tamamen kişiye özel yapılmaktadır. Bu tasarımlar ile istediğiniz Şablonlardan kesitler alabilir ya da tarzınıza uygun modeller çıkartabiliriz. İstenilen renkler , istenilen boyutlar , istenilen vektörler hepsi sizin için hazır bulunacaktır. En hızlı teslim alabileceğiniz bu branda afişler sayesinde organizasyon için günlerce beklemenize gerek kalmayacaktır.

Bursa Acil Evlilik Teklifi Branda Pankart Afişi

Bursa Acil Evlilik Teklifi Branda Merkezi olarak ; tüm siparişlerinizi aynı gün teslim ediyoruz. Ücretsiz grafik tasarım desteğimiz ile yaptığımız tasarımları en kaliteli Dijital Baskı Makineleri ile baskı yapıyor ve teslim ediyoruz. Üstelik “ACİL BASKI” olduğu için sizden ek bir ücret de talep etmiyoruz. Aynı gün teslim ve istediğiniz ölçülerde yapılacak baskılar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İster Vinil Baskı , ister Folyo Baskı , isterseniz de Etiket/Sticker baskısı aynı gün teslim edilmektedir.

Evlilik Teklifi Organizasyon Pankartı

Evlilik Teklifi Organizasyon Pankartı Afiş Brandası ile istenilen tüm boyutlarda branda vinil basılmaktadır. Basılacak olan bu görsel tamamen isteğinize göre şekillendirilmektedir. İsterseniz branda şeklinde isterseniz foreks üzerine sıvama ya da CNC Kesim ile yapılacak bir ahşap motifin üzerine sıvama işlemi gerçekleştirilebilir.

Bursa Evlilik Teklifi Branda Fiyatları

Evlilik Teklifi Pankartları çeşitli ölçülerde üretilebilmektedir. Bu ölçülendirme fiyat farkına neden olmaktadır. Aşağıdaki listeye bakarak 2023 yılı güncel fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Branda ÖlçüleriFiyatlandırma
70 cm x 100 cm200 ₺
150 cm x 100 cm275 ₺
200 cm x 100 cm350 ₺
250 cm x 100 cm425 ₺
300 cm x 100m500 ₺
150 cm x 150 cm375 ₺
200 cm x 150 cm500 ₺
250 cm x 150 cm600 ₺
300 cm x 150 cm725 ₺
100 cm x 200 cm350 ₺
150 cm x 200 cm500 ₺
200 cm x 200 cm650 ₺
250 cm x 200 cm800 ₺
300 cm x 200 cm950 ₺
Özel Ölçülendirme (İsteğe göre boyutlandırma)Fiyat Sorunuz
Evlilik Teklifi Branda Fiyatları – 2023

Benimle Evlenir Misin Pankartı

Benimle Evlenir Misin Pankartı ; Bursa’da aynı gün teslim edilmektedir. İstenilen tüm tasarımları aynı gün baskıya alıp sizlere teslime hazır hâle getiriyoruz. Kenarları kopçalı ve mükemmel baskı kalitesi ile sizlerde bu özel gününüzde mükemmel bir organizasyona imza atın. Pankartlarımız ile detaylı bilgi için bizleri arayabilir , diğer branda baskı , folyo baskı ve folyo kesim işlemleri için bizlerle iletişime geçebilrsiniz.

Evlenme Organizasyon Branda Baskı

Evlilik Teklifi Brandası ne kadar sürede basılır?

Dijital Baskı Merkezimiz 7/24 açık olup ; iş yoğunluğuna göre en geç 3-4 saat içerisinde Evlilik Teklifi Brandası baskıya hazır olmuş olacaktır.

Brandayı aldım fakat nasıl asılacağını bilmiyorum?

Sizlere teslim ettiğimiz branda ya da vinillerin köşelerine kuş gözü asma aparatı takmaktayız. Bu sayede köşelerdeki deliklerden bir ip geçirerek istediğiniz herhangi bir yere asabilirsiniz. Asacağınız yerin ; branda arkasasında potluk bırakmaması için düz olması daha sağlıklı olacaktır.

Evlilik Teklifi Organizasyonu yapacağım. Ne almam gerekiyor?

Evlenme Teklifi Organizasyonu için olmazsa olmazlardan bir tanesi “Benimle Evlenir Misin?” yazılı Pankarttır. Bu pankartın haricinde Strafor Harfler , Foreks üzeri Folyo Sıvama , Renkli Ampülleri olan tarih yazıları vb. olabilmektedir. Dilerseniz bizlerle iletişime geçerek profesyonel bir destek isteyebilirsiniz. Üstelik bu destek tamamen ücretsizdir.

Evllilik Teklifi Brandası fiyatları Ne kadar?

Evlilik Teklifi Brandası için fiyatlandırma ; standart ölçüler için minimum 200₺ ila 950₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Standart ölçülerin dışarısında bir branda baskı istiyorsanız fiyat sormanızda fayda vardır.

Benimle Evlenir Misin Pankartında istediğimiz tasarımı yapabiliyor musunuz?

Evet , istenilen tüm tasarımları yapabilmekteyiz. Dilerseniz tasarımı atölyemizde beraber yapabilmekteyiz. Bu süreçte istenilen tüm bilgileri bizlere ileterek mükemmel bir “Benimle Evlenir Misin?” pankartına sahip olabilirsiniz.